perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në gjermanisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): gerät, instrument, werkzeug, apparat, vorratskammer, vorrichtung
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht vegël, vegël në gjermanisht, gerät në shqip
vegël në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

afro ninja