perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vend në gjermanisht

Fjalë: vend (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (16): fleck, ort, platz, posten, punkt, rang, raum, stand, standort, statt, stätte, stelle, stellung, örtlichkeit, ortschaft, sitz
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht vend, vend vakant pune, vend turistik, vend pune shofer, vend pune ne fier, vend pune jurist, vend në gjermanisht, fleck në shqip
vend në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

bukuria dhe shendeti