perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në gjermanisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (23): hinlegen, legen, platzieren, setzen, hinsetzen, ansetzen, aufsetzen, aufstellen, bauen, beantragen, herstellen, hinstellen, spendieren, stehen, stellen, vorsetzen, angebracht, eingeräumt, unterbringen, anbringen, einsetzen, identifizieren, installieren
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në gjermanisht, hinlegen në shqip
vendos në gjermanisht