perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në gjermanisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (26): eben, erst, lediglich, nur, allein, bloß, einzig, alleinig, eins, einsam, einzigartig, singulär, sondergleichen, derselbe, gleich, lauter, selbe, selber, selbst, abgeschieden, einzeln, verlassen, zurückgezogen, als, irgend, ausschließlich
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në gjermanisht, eben në shqip
vetëm në gjermanisht