perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në gjermanisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (10): besuchen, heimsuchen, aufsuchen, besuch, besuche, visite, aufwartung, bereisen, besichtigen, besichtigung
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht vizitë, vizitë në gjermanisht, besuchen në shqip
vizitë në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

kamera fshehur los santos