perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vjollcë në gjermanisht

Fjalë: vjollcë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (4): lila, violett, vehikel, veilchen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht vjollcë, vjollcë në gjermanisht, lila në shqip
vjollcë në gjermanisht