perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në gjermanisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (18): bub, bube, bursche, junge, knabe, stift, fein, gering, klein, schön, unbedeutend, winzig, zart, zierlich, engherzig, kleinlich, pedantisch, kurz
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në gjermanisht, bub në shqip
vogël në gjermanisht