perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

yll në gjermanisht

Fjalë: yll (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): gestirn, stapelzeiger, star, stern, sternchen, sternklar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht yll, yll deti wikipedia, yll deti seria e fundit, yll deti pjesa e fundit, yll deti pjesa 70, yll deti pjesa 60, yll në gjermanisht, gestirn në shqip
yll në gjermanisht