perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zezak në gjermanisht

Fjalë: zezak (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): schwarzhäutig, schwarz, dunkelheit, mohr, neger
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht zezak, zezak tu knu shqip, zezak translate, zezak ne shqiperi, zezak ne kosove, zezak ne enderr, zezak në gjermanisht, schwarzhäutig në shqip
zezak në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

kuq e zi teksti