perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në gjermanisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): aufgeweckt, aufwachen, aufwecken, aufweckend, erwachen, erwecken, wecken
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht zgjoj, zgjoj në gjermanisht, aufgeweckt në shqip
zgjoj në gjermanisht