perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zjarr në gjermanisht

Fjalë: zjarr (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (8): brand, feuer, feuerstelle, flamme, glut, lohe, feuersbrunst, großbrand
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht zjarr, zjarr po digjem sonte, zjarr ne tirane, zjarr ne shkoder, zjarr ne prishtine, zjarr ne korce, zjarr në gjermanisht, brand në shqip
zjarr në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

traktor dj restorant piceri era