perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zor në gjermanisht

Fjalë: zor (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): klemme, mühe, not, schererei, sorge, verlegenheit, zwickmühle
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht zor, zor sonic, zor shrine circus, zor shrine, zor movie, zor lagaa ke haiya, zor në gjermanisht, klemme në shqip
zor në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

viy 3d last night