perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gju

Fjalor: anglisht gju
Përkthime: elbow, knee
gju në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: koleno, kolínko, loket, ohbí, ohyb, zákrut
gju në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: ellbogen, ellenbogen, knie
gju në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: albue, knæ, kone
gju në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: codo, hinojo, rodilla
gju në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: coude, genou
gju në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ginocchio, gomito
gju në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: albue, kne
gju në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: колено, локоть
gju në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: knä
gju në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: коляно
gju në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: калена
gju në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: küünarnukk, põlv
gju në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kyynärpää, polvi
gju në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αγκώνας, γόνατο
gju në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: koljeno, lakat
gju në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: könyökcső, térd
gju në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: alkūnė, kelis
gju në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cotovelo, hortelão, joelho, rodilha
gju në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: koleno
gju në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: koleno
gju në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: градус, коліно, міра, ступінь
gju në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kolano
gju në polonisht »

Fjalë të ngjashme

gju hisar, gju result, gju eduwave, gju mail, gju distance, gju elearning, gju edu, gju hisar result, gju distance result, gju logo