perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gjumash

Fjalor: anglisht gjumash
Përkthime: sleepyhead
gjumash në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: langschläfer
gjumash në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: dormilón, lirón
gjumash në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: dormeur, pioncette
gjumash në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: dormiglione
gjumash në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: соня
gjumash në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: соня
gjumash në bjellorusisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: álomszuszék
gjumash në hungarisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: сплячий
gjumash në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: śpioch
gjumash në polonisht »

Fjalë të ngjashme

gjumash ne anglisht, cufo gjumashi