perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: glob

Fjalor: anglisht glob
Përkthime: globe
glob në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: glóbus, koule
glob në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: erdball, globus
glob në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: globus
glob në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: globo
glob në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: globe, terrestre
glob në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: globo, mappamondo
glob në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: globus
glob në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: глобус, шар
glob në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: glob
glob në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: глобус
glob në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: gloobus
glob në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kupu, pallo
glob në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: globus
glob në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: földgömb
glob në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: gaublys
glob në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: bola, globo, orbe
glob në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: глобус, куля, поле, сфера, царина
glob në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: globus
glob në polonisht »

Fjalë të ngjashme

glob tour, globe albania, globe center, globe elbasan, globe vlore, globe korce, globe albania facebook, globe fier, globe online, globe and mail