perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gomar

Fjalor: anglisht gomar
Përkthime: ass, burro, donkey, idol, jackass
gomar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hlupák, osel
gomar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: esel, hausesel
gomar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: æsel
gomar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: asno, burro, jumento
gomar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aliboron, âne, baudet, buse, grison, oreillard
gomar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: asino, ciuco, somaro
gomar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: esel
gomar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ишак, осел, осёл
gomar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: åsna
gomar në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: магаре
gomar në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: асёл
gomar në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: eesel, pump
gomar në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: aasi
gomar në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γάιδαρος
gomar në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: magarac
gomar në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szamár
gomar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: asilas
gomar në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: asno, besta
gomar në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: osel
gomar në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: осел
gomar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: osioł
gomar në polonisht »

Fjalë të ngjashme

gomar army, gomer pyle, gomar electric, gomar song, gomar lux, gomar oz dubar, gomar travel, gomar rebuttal, gomar italian, glomar response