perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gostis

Fjalor: anglisht gostis
Përkthime: help, treat, endow, found
gostis në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: častovat, jednat, léčit, ošetřovat, vyjednávat, zacházet, zpracovávat
gostis në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bearbeiten, bewirten, kredenzen, verarbeiten, spendieren, stiften
gostis në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: behandle, fundere
gostis në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: convidar, ofrecer, procesar, tratar
gostis në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: festiner, offrir, régaler, traiter, foncer
gostis në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: trattare
gostis në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: behandle, fundere
gostis në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: лечить, потчевать, угощать, основывать
gostis në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bjuda
gostis në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hoitaa, kestitä, pidellä
gostis në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: θεραπεύω
gostis në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: gydyti
gostis në lituanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: częstować, fundować
gostis në polonisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: абгрунтоўваць, грунтаваць, засноўваць
gostis në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: база, базувати, будувати, відпочивати, відпочинок, відпочити, влаштовувати, влаштувати, встановити, встановіть, встановлювати, ґрунт, завод, засновувати, заснувати, земля, знайдений, знайтися, мотив, насадження, основа, перерва, підніжжя, підстава, поле, посадити, розташовувати, розташовуватися, розташувати, розташуватися, рослина, саджати, садити, складати, складіть, скласти, установити, установлювати, утворити, утворювати
gostis në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

gostis scrappekrok, adam gotsis, tudo gostoso, juegos gratis