perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gramatikë

Fjalor: anglisht gramatikë
Përkthime: grammar
gramatikë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: gramatika, mluvnice
gramatikë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: grammatik, sprachlehre
gramatikë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: grammatik
gramatikë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: gramática
gramatikë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: grammaire
gramatikë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: grammatica
gramatikë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: grammatikk
gramatikë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: грамматика
gramatikë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: grammatik
gramatikë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: граматика
gramatikë në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: grammatika
gramatikë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kielioppi
gramatikë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: gramatika
gramatikë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: nyelvtan
gramatikë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: gramatika
gramatikë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: gramática
gramatikë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: gramatika
gramatikë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: граматика
gramatikë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: gramatyka
gramatikë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

gramatikë ne gjuhen shqipe, gramatikë shqip, gramatika e gjuhës shqipe, emri gramatikë