perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në greqisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): τσάι, θλάση, ράγισμα
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në greqisht, τσάι në shqip
çaj në greqisht

Fjalë të ngjashme

kamera fshehur trajtim per fytyren