perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çift në greqisht

Fjalë: çift (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): γάμος, παντρειά, ατμός, ζευγάρι
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek çift, çift yarık deneyi, çift taraflı bant, çift kişilik yatak, çift kişilik baza, çift kaplan, çift në greqisht, γάμος në shqip
çift në greqisht

Fjalë të ngjashme

muaj tiag dru sjodin