perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmbush në greqisht

Fjalë: çmbush (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): κενό, άδειος, κενός, ματαιόδοξος, μάταιος
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek çmbush, çmbush në greqisht, κενό në shqip
çmbush në greqisht