perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në greqisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): εκτίμηση, εκτιμώ, τιμή
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek çmoj, çmoj në greqisht, εκτίμηση në shqip
çmoj në greqisht

Fjalë të ngjashme

krevat portativ kerkoj kamarier