perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ëmë në greqisht

Fjalë: ëmë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): μητέρα
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek ëmë, ëmë në greqisht, μητέρα në shqip
ëmë në greqisht