perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në greqisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (6): οξύ, πικρός, σκληρός, στυφός, τραχύς, ξινός
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në greqisht, οξύ në shqip
acid në greqisht