perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në greqisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): λατρεία
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në greqisht, λατρεία në shqip
adhurim në greqisht