perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në greqisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): διοίκηση, δήμος, κατεύθυνση, κυβέρνηση, συμβούλιο
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek administratë, administratë në greqisht, διοίκηση në shqip
administratë në greqisht