perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në greqisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): διευθύνω, διοικώ, καθοδηγώ
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek administroj, administroj në greqisht, διευθύνω në shqip
administroj në greqisht