perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në greqisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (8): γύρω, περί, περίπου, κύκλος, ρόδα, σύντομα, σχεδόν, κοντά
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në greqisht, γύρω në shqip
afro në greqisht