perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në greqisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): πλησιάζω
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në greqisht, πλησιάζω në shqip
afrohem në greqisht