perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në greqisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (7): αποτυχία, ατύχημα, βλάβη, ζημιά, γεγονός, επεισόδιο, περίπτωση
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në greqisht, αποτυχία në shqip
aksident në greqisht

Fjalë të ngjashme

shikoj tv në shkollë varr angolul