perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në greqisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): παγετώνας
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek akullnajë, akullnajë në greqisht, παγετώνας në shqip
akullnajë në greqisht