perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në greqisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (9): μεριά, μπέικον, πλευρά, άκρη, ακτή, ανάχωμα, όχθη, χείλος, σελίδα
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek anë, anë në greqisht, μεριά në shqip
anë në greqisht