perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

arrij në greqisht

Fjalë: arrij (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): έρχομαι, κατορθώνω, φτάνω, πλησιάζω
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek arrij, folja marr, arrij tuba, arij mousa, arrij në greqisht, έρχομαι në shqip
arrij në greqisht