perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në greqisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): κάνω, κατασκευάζω, παράγω, δουλεύω, επινοώ
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek bëj, bëj në greqisht, κάνω në shqip
bëj në greqisht