perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në greqisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): καταριέμαι, ορκίζομαι
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek betohem, betohem në greqisht, καταριέμαι në shqip
betohem në greqisht