perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bimësi në greqisht

Fjalë: bimësi (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): χλωρίδα
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek bimësi, bimësi në greqisht, χλωρίδα në shqip
bimësi në greqisht