perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në greqisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): διάλογος, ομιλία
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek bisedë, bisedë në greqisht, διάλογος në shqip
bisedë në greqisht

Fjalë të ngjashme

një ankesë dyshek per bebe