perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në greqisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): έμπορος, αγοραστής
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në greqisht, έμπορος në shqip
biznesmen në greqisht

Fjalë të ngjashme

sculptor body massager