perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në greqisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): ζύμη, κέικ
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek brumë, brumë në greqisht, ζύμη në shqip
brumë në greqisht