perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në greqisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (6): άκρη, ακτή, ανάχωμα, όχθη, πλευρά, χείλος
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek buzë, buzë në greqisht, άκρη në shqip
buzë në greqisht