perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

daulle në greqisht

Fjalë: daulle (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): τύμπανο
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek daulle, virtual daulle, daulle wikipedia, daulle piscine arras, daulle piscine, daulle jama, daulle në greqisht, τύμπανο në shqip
daulle në greqisht

Fjalë të ngjashme

kamera fshehur