perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në greqisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): δωμάτιο, θάλαμος, κοιλότητα, ειρήνη, αίθουσα
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek dhomë, dhomë në greqisht, δωμάτιο në shqip
dhomë në greqisht