perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në greqisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): βία, βιασμός
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek dhunë, dhunë në greqisht, βία në shqip
dhunë në greqisht