perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në greqisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (6): δωρεά, δώρο, χάρισμα, παρών, τωρινός, ενθύμιο
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek dhuratë, dhuratë në greqisht, δωρεά në shqip
dhuratë në greqisht