perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dokument në greqisht

Fjalë: dokument (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): έγγραφο
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek dokument, dokument zyrtar, dokument wz, dokument utifrån, dokument standard prestasi, dokument sad, dokument në greqisht, έγγραφο në shqip
dokument në greqisht

Fjalë të ngjashme

mohoj bk arrij tuba globe and mail