perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në greqisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): ξυλεία, ξύλο, δέντρο, δάσος
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në greqisht, ξυλεία në shqip
dru në greqisht

Fjalë të ngjashme

vdes agron papajani dardhë ski