perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në greqisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): καπνός
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në greqisht, καπνός në shqip
duhan në greqisht

Fjalë të ngjashme

mot the gioi apo hiking society