perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në greqisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): έκθεση, παρουσίαση, αντιπροσώπευση, παράσταση, διάλεξη
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek ekspozitë, ekspozitë në greqisht, έκθεση në shqip
ekspozitë në greqisht