perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në greqisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): άρωμα, άνεμος
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek erë, erë në greqisht, άρωμα në shqip
erë në greqisht