perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

errësirë në greqisht

Fjalë: errësirë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): σκοτεινός, σκούρος, σουρούπωμα
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek errësirë, errësirë në greqisht, σκοτεινός në shqip
errësirë në greqisht

Fjalë të ngjashme

shekulli 18 piano music